Minecraft ’a Kung Fu Panda DLC’si geldi!

Minecraft, Nintendo’nun Mario’su, Sega’nın Sonic’i ve birçok başka şirketle işbirliği yapmasıyla tanınıyor. Şimdi ise sıra, ünlü Kung Fu Panda ‘nın Minecraft içindeki gösterişli anlarını yaşaması için Dreamworks’e geldi.

Oyuncular, Minecraft’in oyun içi mağazasını ziyaret ederek Dreamworks ile yapılan işbirliğinin bir parçası olan ürünleri satın alabilecekler. Ancak bu tür işbirliklerinin genellikle uzun süre devam etmediği göz önüne alındığında, bu fırsatı kaçırmamak için acele etmekte fayda var. DLC, ünlü Kung Fu Panda serisinden herkesin bildiği ve sevdiği birçok karakteri getiriyor.

Shiftdelete.net

Bu yeni DLC, Dreamworks’le yeniden çalışıp oyun için yeni işbirliklerini getirme olasılıklarına da kapı açmış olabilir. Oyuncuların özellikle Shrek’i istedikleri biliniyor. Eğer Shrek gerçekleşirse, bu aynı zamanda Çizmeli Kedi işbirliklerinin de olasılığını açabilir.

Dreamworks’un koleksiyona ekleyebileceği birçok farklı karakter var. Shrek, gerçekten eklenmesi istenen karakterlerden biri ve birçok kişi bunun için kendi küçük tasarımlarını yapmış olsa da, şimdiye kadar böyle bir şeyin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz doğrulanmadı.


Beklenenden önce geliyor olabilir! Fallout 5 çıkış tarihi belli oldu mu?

Fallout 5 çıkış tarihi, mevcut konsol nesli içerisinde olabilir mi? Gelin söylentilere ve iddialara birlikte göz atalım.

Bu DLC’ler, Java ve Bedrock oyuncuları için oyun içi mağazadan mevcut. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap