[wp-story]

Marvel Rivals ’tan Loki ’li yeni oynanış videosu geldi

NetEase Games’un yayıncılığını üstlendiği yeni süper kahraman nişancı oyunu Marvel Rivals için Loki’nin neler yapabildiğini gösteren bir oynanış videosu paylaştı. Hilekar Loki’nin yeteneklerinin çoğu, oyuncuların kafasını bir hayli karıştıracak gibi görünüyor.

Bu yeni fragmanda, Loki’nin etkili uzun menzilli saldırılarını görebiliyoruz, ancak yetenekleri bununla sınırlı değil. Eğer oyuncular ona çok yaklaşırlarsa, bedenini terk edip güvenli bir yere gidebiliyor.

Shiftdelete.net

Ayrıca yakındaki bölgelere ışınlanma gücüne de sahip olacak, bu da Overwatch 2’deki Reaper’ın yeteneğine benziyor. Loki’nin en dikkat çekici özelliği ise, başka bir karaktere dönüşmesi ve bunu yaparken onların tüm yeteneklerini kazanması. Bu da Echo’ya benziyor.

Şu anda Marvel Rivals’ın net bir çıkış tarihi yok, ancak PC’de çıktığında ücretsiz olacak. Oyunu yakında denemek isteyenler Mayıs ayına planlanan alfa testi sürecine kaydolabilirler. Testin sadece PC oyuncuları için olacağını belirtelim. Oyunda Black Panther, Spider-Man, Magneto, Doctor Strange, Groot, Iron-Man ve Scarlet Witch gibi çeşitli Marvel karakterlerini oynama şansına sahip olacağız.


Yeni Assassin’s Creed oyunundan ilk detaylar geldi!

2026’da çıkacağı söylenen yeni Assassin’s Creed Codename Hexe ile ilgili yeni detaylar sızdırıldı! Gelin birlikte göz atalım.

Oyunun tam sürümünün konsollara gelip gelmeyeceği şu an için belirsiz. PC oyuncuları ise oyunu hem Steam‘de hem de Epic Games Store’da listelerine ekleyebilecekler.

Siz Marvel Rivals oynanış videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Loki’yi beğendiniz mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak

[ideabox_newsletter]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap