Manor Lords Steam satışları ile zirveye oturdu

Orta Çağ temalı şehir kurma oyunu Manor Lords, hafta sonu boyunca Steam‘i kırdı geçirdi. Bir süredir oyun dünyasının gündemine girmeyi başaran yapım, sadece bir günde 1 milyon satış rakamını aştı. Peki Manor Lords neler vadediyor?

Greg Styczeń tarafından geliştirilen şehir kurma oyunu, 26 Nisan’da Steam’de erken erişime girdi. Bu kısa sürede ise gözle görülür bir başarı yakaladı. Oyunun yayıncısı Hooded Horse’a göre, satışlar sadece ilk günde 1 milyon kopyayı geçmiş durumda.

Orta Çağ’da geçen oyun, geçtiğimiz Cuma günü yayınlandıktan hemen sonra Steam’in satış listelerinde zirveye yerleşti. Ayrıca dün itibarıyla 170 binin üzerinde eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşarak mağazanın en dikkat çekenlerinden biri olduğunu gösterdi.


Yeni Resident Evil oyunu ertelendi!

Capcom’un merakla beklenen Resident Evil 9 oyunu için dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. İşte ayrıntılar…

Steam’e ek olarak, Manor Lords şu anda Epic Games Store’daki satışlarda da lider. Oyunun ilk çıkış platformu olan GOG’da bir numara kalmaya devam ettiğini belirtelim.

Piyasaya sürülmeden önce Steam’de 3 milyondan fazla kişi tarafından istek listesine eklenen yapımın yükse bir taleple karşılaşması şaşırtıcı değil. Steam’de orijinal fiyatı 19,99 dolar olmasına rağmen ilk birkaç haftalığına yüzde 25 indirimi ile 14,99 dolara satılacak.

Manor Lords’un geliştirici Greg Styczeń, konsol sürümlerinin de bu başarıyı takip edeceğini söyledi. Yaptığı açıklamada, Hooded Horse’un “mümkün olan en kısa sürede” bir Xbox versiyonu paylaşacağını ifade etti.

Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap