Fallout 4 için büyük güncelleme yayınlandı

Amazon Prime Video tarafından yayınlanan Fallout dizisi, post-apokaliptik oyun serisini yeniden gündeme getirdi. Geliştirici stüdyo Bethesda ise bu popülariteyi kullanmak isteyerek Fallout 4 için dev bir güncelleme yayınlandı. Fallout 4 artık PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’te tam destek sunuyor.

Bethesda, Fallout 4 için merakla beklenen yeni nesil güncellemeyi yayınladı. Güncelleme, RPG oyununa birtakım iyileştirme ve yeni özellik getiriyor. Bunların başında Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için optimize edilmiş bir oyun yer alıyor.

Konsol oyuncuları iki farklı grafik modu arasında seçim yapabilecek. Kalite modu ultra ayarları kullanarak 4K çözünürlükte 30FPS’yi hedeflerken; Performans modu ise dinamik çözünürlük ölçeklendirmeli standart ayarları kullanarak 4K’da 60FPS’yi hedefliyor.

Ayrıca 1440p çözünürlüğe sahip bir ekranda oynuyorsanız, Performans modu bu çözünürlükte ultra ayarları kullanarak 60FPS’ye kilitlenecek.


Sevilen aksiyon oyunu Epic Games’te ücretsiz oldu!

Epic Games Store bu haftaki ücretsiz oyunu açıkladı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında iki yapım birden veriyor.

Görsel yükseltmelere ek olarak güncelleme, tüm platformlarda kararlılığı iyileştirecek hata düzeltmeleri içeriyor. Kayıt bozulması, diyalog kilitlenmeleri ve oyunun kapanıp açılmasına yol açan sorunların giderildiği ifade edildi.

PC oyuncuları ise geniş ekran ve ultra geniş ekran için resmi destek aldı. Güncellemeyle birlikte oyunnu Steam Deck rozetine de sahip olacağı ifade edildi. Steam’e ek olarak, Fallout 4’ü artık Epic Games Store’dan satın almak mümkün olacak.

Bonus olarak silah/zırh kaplamaları, Cadılar Bayramı Atölyesi ve daha fazlasını içeren bir dizi Creation Club içeriği de tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Yeni nesil güncellemenin boyutu Steam’de 15GB civarında. PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 için indirilebilir durumda.

Kaynak

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap