Assassin’s Creed Shadows ilk fragmanı geldi!

Ubisoft’un merakla beklenen yeni oyunu Assassin’s Creed Shadows için ilk resmi fragman yayınlandı! Fragmanda iki oynanabilir ana karakteri ve Feodal Japonya’yı görüyoruz. Gelin birlikte bakalım.

Fragmanda tanıtılan karakterlerden biri, Japonya tarihinde kaydedilmiş ilk siyahi Samuray olan Yasuke. Oda Nobunaga’nın koruyucusu olan Yasuke’nin oyuna dahil edilmesi, Japon tarihinde genellikle göz ardı edilen bir yönü aydınlatması bakımından pek önemli.

Shiftdelete.net

Yasuke’nin yanında ise daha geleneksel bir Japon ve tabii ki bir suikastçı olan Naoe var. İkili, kendilerini çatışma ve entrikanın bol olduğu Feodal Japonya’da derin ve karmaşık bir hikayenin içinde buluyorlar.

Assassin’s Creed Shadows’un geçtiği dönem oldukça etkileyici. Fragman içerisinde gösterilenlerden anladığımız kadarıyla Assassin’s Creed Shadows, Kansai temalı bir haritada geçecek. Yasuke ve Naoe, Tapınakçılar ile karşı karşıya gelirken, oyuncular güven, ihanet ve sadakatin karmaşıklıklarına odaklanan bir hikayeye çekilecekler.


Yıllardır bekliyorduk: Red Dead: Redemption PC’ye geliyor!

Rockstar Games’in yıllardır PC’ye getirmemekte ısrar ettiği Red Dead Redemption 1, sonunda PC ‘ye geliyor! İşte detaylar.

Assassin’s Creed Shadows’u farklı kılan şey, Yasuke ve Naoe arasındaki ilişkiye odaklanması. Başlangıçta rakip olsalar da iki karakter, ortak bir düşmana karşı bir araya gelerek birbirlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda kalıyorlar. Özellikle Yasuke’nin yolculuğu, kendi dünyasından oldukça farklı bir dünyada nasıl yol alacağını keşfetmesi bakımından oldukça derin.

Assassin’s Creed Shadows’un çıkış tarihi, Ubisoft’tan hafta başında kazara sızdırılmıştı, ancak yeni fragmanla da doğrulandı: 15 Kasım 2024. Oyunu Assassin’s Creed Odyssey’i geliştiren ekibin geliştirdiğini de belirtelim.

Shiftdelete.net

Ubisoft, fragmandan ayrı olarak bir de karakterleri tanıttığı ayrı bir tanıtım videosu da paylaştı. Dilerseniz onu da yukarıdan izleyebilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap