Assassin’s Creed Red fragman tarihi belli oldu! ShiftDelete.Net

Ubisoft bombayı sosyal medya hesabından bıraktı. Neredeyse 2 yıldır sadece Feodal Japonya’da geçeceğini ve ismini kod adı olarak bildiğimiz yeni Assassin’s Creed oyununun ismini açıklayan Ubisoft, bununla kalmayıp Assassin’s Creed Codename Red fragman için yayın tarihini de duyurdu.

Daha önce ana karakterinin bir kadın Samuray olduğunu öğrendiğimiz Assassin’s Creed: Codename Red’in gerçek ismi “Assassin’s Creed Shadows” olarak açıklandı. Ubisoft, haberin yazıldığı sırada daha 20 dakika önce duyuruyu resmi X hesabından yaptı. Profil resmi ve profil arka planını da oyunun logosuyla değişti.

“Assassin’s Creed Codename Red, Assassin’s Creed Shadows oluyor. Dünya çapındaki resmi sinematik fragman için 15 Mayıs 19.00 tarihinde burada olun.”


PC’ye gelecek bir sonraki PlayStation özel oyunu belli oldu!

Ortaya çıkan sızıntıya göre Sony, yakın zamanda God of War Ragnarök PC çıkış tarihini duyuracak. Gelin detaylara birlikte göz atalım!

Sadece isim değil, oyunun fragmanının yayınlanacağı tarih de açıklandı. Assassin’s Creed Shadows fragmanı, 15 Mayıs akşamında, Türkiye saatleri ile saat 19.00’da yayınlanacak.

15 Mayıs’ta fragman yayınlanır yayınlanmaz biz de buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Dolayısıyla bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Assassin’s Creed Shadows ismi nasıl? Fragmandan neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap