Son dakika Fenerbahçe haberleri | Muriqi resmen duyurdu! Gelecek sezon…

Fenerbahçe‘ye geri döneceği konuşulan Vedat Muriqi, Lazio‘da şu anda mutlu olduğunu ve İtalya‘da gerçek Muriqi performansını göstermeye hazır olduğunu söyledi. İşte Muriqi’nin sözleri…


Şu anda iyi durumdayım, sezon başında takımla çalışmak çok önemli. Geçen yıl burada değildim, sonra Kovid oldum, sakatlıklar oldu. Sarri ile birlikte çalışarak takım dinamiklerini öğrenmek güzel. Hocayla hep birlikte konuşuyoruz, özel bir şey yok.


Sarri çok net bir teknik adam, herkesle saha içinde konuşuyor. Bizim için önemli olan onun ne istediğini tam olarak anlamak.


Bu sene gerçek Muriqi’yi göstereceğimi umuyorum. Geçen sezonu telafi etmek adına bu sezon benim için önemli. Geçtiğimiz sezon kovid ve sakatlıklar arasında geçti.


Hücumda 2 forvetle ya da 3 forvetle oynamak farklı, taktiksel gereklilikleri farklı. Sarri dünyanın en iyi teknik adamlarından biri. Zaman alacak ancak ileride 3 forvetle oynamayı öğreneceğiz.


İtalyanca biliyorum ancak çok bilmiyorum. 4-5 ay içinde röportajlarımı da İtalyanca verebilirim.


Hysaj’ı tanıyorum, genç takımlardayken ona karşı çok oynamıştım. Bize katkı sağlayacaktır, transferi bizim için iyi olur.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − twelve =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap