Sevda Demirel ve Hande Ataizi kavgasının perde arkası ortaya çıktıwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Magazin dünyasının sivri dilli yorumcusu Arto, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da hazırlayıp sunduğu Gör Beni programına konuk oldu.

Sevda Demirel ve Hande Ataizi kavgasının perde arkası ortaya çıktı

Arto, yıllar önce Sevda Demirel ile Hande Ataizi arasında yaşanan “Ne dedin sen?” kavgasına dair bilinmeyeleri ilk kez anlattı.

“BUNLARIN ÜÇÜ DE SALAK!”

“Cem Davran, Hande Ataizi ve Sevda Demirel… Bunların üçü de salak! Neden salak biliyor musun? Bunlar hiçbir şeyden yaralanamadılar ben yararlandım. 16 ana haber gezdim. Kanal kanal geziyordum. Bir anda milyonlar beni tanıdı. Birisi dayak yediğiyle, biri dayak attığıyla öbürü de ayırdığıyla kaldı.

Sevda Demirel ve Hande Ataizi kavgasının perde arkası ortaya çıktı

Bu bir bant yayınıydı. ‘Hande Ataizi sen salak mısın, bunu nasıl yayınlatırsın?’ Senin bittiğin gündü o iş…

Ben yayın sonrası odaya geldim. ‘Reytingler yaşasın, bunu yayınlamalıyız. Hemen devam etmeliyiz’ dedim. Düşündüler ‘evet devam edelim’ dediler.

“O KADAR FIRLAMAYIM Kİ…”

Aslında orada asıl olay bana dayak attırmaktı. Orada başka bir üçkağıt vardı. Sevda Demirel’e o tokatı muhtemelen bana attırmak istiyorlardı. Ben o kadar fırlamayım ki ikisini birbirine düşürdüm. Onlar tartışırken araya girip ortalığı karıştırdım.

“YUNANİSTAN’DAN BİLE DUYULMUŞTUR”

Bizim küheylan Sevda Demirel kalktı, bir tokat attı böyle bir tokat Yunanistan’da bile duyulmuştur. Öyle bir ses çıktı ki, kanım dondu ve çekildi. Böyle bir şey olamaz korkunç bir şeydi.

Sevda Demirel ve Hande Ataizi kavgasının perde arkası ortaya çıktı

“HANDE’NİN VERDİĞİ EN YANLIŞ KARARDI”

Fakat ben ve yapımcıların güzel manipülasyonuyla bütün her yerde yayınlandı ve sızdırıldı. O işte Hande Ataizi’nin sonu oldu. ‘Ne dedin sen’ sözleri fenomen oldu. O görüntüleri yayınlatmak Hande’nin verdiği en yanlış karardı.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap