Selen Erkmen Sezen Aksu imzalı yeni teklisi “Efendilik Bitti” ile yeniden sizlerle!window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Selen Erkmen kıpır kıpır bir yaz şarkısıyla yaza merhaba diyor!

Daha önceden bir albümü, iki single calısması olan Selen Erkmen, bu defa sözleri Sezen Aksu, müziği Aydın Karabulut, düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzası taşıyan “Efendilik Bitti” isimli çalışması ile dinleyicileri ile buluşuyor.

90’lı yıllarda yazılmış, bunca zamandır sandıkta bekleyen ve buram buram 90’lar kokan şarkının klip yönetmenliğini ise ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu üstlendi.

SELEN ERMEN KİMDİR? 

Selen Erkmen 10 Mayıs 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünden beri şarkı söyleme merakı neticesinde kariyerine bu yolda devam etmeye karar vermiştir. Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı serüveninin ardından Berklee College of Music’te bir süreliğine jazz vokal eğitimi almıştır.

2014 yılında Oh Be adlı albüm ve 2015 yılında Yenisine Sağlık single albüm ile müzik severlerin karşısına çıkan Selen Erkmen, bir dönem ailesi ile birlikte Mısır’da da yaşaadı. Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap