Memati Baş olarak nam salan Gürkan Uygun'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklamasıwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Gürkan Uygun, önceki gün Türkiye Lider Markalar Ödülleri Töreni’nde ‘Yaşam Boyu Başarı’ ödülünü, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin elinden aldı.

Gürkan Uygun'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklaması

Habertürk’te yer alan habere göre; 47 yaşındaki oyuncu, “Böyle bir ödüle layık görülmek çok hoş bir duygu. En son canlandırdığım ‘Hasan Sabbah’ karakteri çok sevildi” dedi.

Gürkan Uygun'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklaması

Görüştüğü yeni projeler olduğunu belirten Uygun, “Çok yakında bir sürpriz yapabilirim. Proje seçerken dijital ya da geleneksel medya ayrımı yapmıyorum. Benim için en önemli olan şey senaryo” açıklamasını yaptı.

KURTLAR VADİSİ YENİDEN BAŞLAYACAK MI?

Fenomen dizi ‘Kurtlar Vadisi’nin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında konuşan Gürkan Uygun, “Bu söylentilerini ben de sizler gibi duyuyorum ama bir bilgim yok” ifadelerini kullandı.

Gürkan Uygun'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklaması

Başarılı oyuncu Gürkan Uygun, 2003’te başlayan ‘Kurtlar Vadisi’nde dokuz yıl boyunca canlandırdığı ‘Memati Baş’ karakteriyle tanınmıştı.

Gürkan Uygun'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklaması

Başrolünde ‘Polat Alemdar’ karakteriyle Necati Şaşmaz’ın yer aldığı ‘Kurtlar Vadisi’ dizisi, sık sık ekranlara döneceği yönünde haberlerle gündeme geliyor.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap