Lezzet Avcısı Berrak Berroo İle Mutfak Lezzetleri
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Son zamanların trend influencer’ı Berrak Berro (Berrak Tangülü) seyehat, gezi ve yemek tadımı yaparak lezzetlerin peşinden koşuyor.

60’dan fazla ülke ve 100’den fazla şehir gezerek takipçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor. Aslı Turanlı Berrak Berroo ile lezzet tadımı yaptığı keyifli sohbeti yeniden sizlerle… 

BERRAK BERRO KİMDİR? BERRAK BERRO NERELİ, KAÇ YAŞINDA? 

13 Temmuz 1980 İstanbul doğumlu. Dört kardeşin en küçüğü. 18 yaşında babasını kaybetti. Ailesinin kozmatik ürünleri üreten fabrikasında küçük yaşlardan beri çalıştı.  Sonrasında fabrikanın başına geçti, 5 sene yöneticilik yaptıktan sonra kendi şahıs firmasını kurdu. İtalya’dan ithal ettiği kozmetik ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaya başladı. Henüz 24 yaşında tek başıma İtalyan bir kozmetik markasının Türkiye distribütörlüğünü yaptı. 

Bu macera da 5 sene kadar sürdü. Daha sonra hem İtalyancasını geliştirmek hem fotoğrafçılık eğitimi almak için bir süre Floransa’da yaşadı. Geri döndüğümde de köşe yazarlığına başladı. 

Yemeyi, içmeyi, gezmeyi ve paylaşmayı seven Berrak Tangülü, Türkiye’nin önde gelen magazin portalında yazarlık yaptı.  

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünü 3.20 ortalamayla bitirdi.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 6 =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap