Karnı burnunda olan Halsey’den olay pozlar! Çırılçıplak kamera karşısına geçtiwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Çıplak vücudunu maviye boyayarak kamera karşısına geçen Halsey’in karelerine yorum ve beğeni yağdı.

İşte o kare…

Karnı burnunda olan Halsey’den olay pozlar! Çırılçıplak kamera karşısına geçti

Birbirinden renkli karelerini yayınlayan Halsey, çekimdeki herkese teşekkür etti. Karnı burnunda olan şarkıcı, kısa süre sonra çocuğunu kucağına alacak.

Karnı burnunda olan Halsey’den olay pozlar! Çırılçıplak kamera karşısına geçti

Öte yandan ocak ayında Türk sevgilisi Alev Aydın ile çocuk beklediklerini duyuran başarılı müzisyen, ilişkisiyle ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Alev Aydın ile yıllardır arkadaş olduklarını ancak yine de uzun süre ilişkiden korktuğunu açıklayan Halsey, şöhretin ilişkilerini etkileyeceğinden endişe ettiğini anlatıyor:

“Hayatım hakkında bir film yazıyordu, bir biyografi, bu yüzden birlikte çok zaman geçirdik. Bir gece gerçekten halka açık bir yere birlikte gittik.”

“Ayrılırken paparazzi, hayranlar tarafından adeta yutuldum. Her şey çok dramatikti, bir film sahnesi gibi.”

“Arkama baktım ve “Aman Tanrım, hoşçakal bile demedim!” diye düşündüm. Arabada oturduğumu ve o’nu bir daha asla göremeyeceğim, onu hayatını mahvedemeyecek kadar çok seviyorum ve onu tüm bu çılgınlığın içine sürükleyecek kadar çok seviyorum’ dediğimi hatırlıyorum.”

“Alev ve ben dört yıldır gerçekten iyi arkadaşız. Ve yıldızlar hizaya girdiğinde ilişkimiz romantikleşti. İkimizin de ‘Aman Tanrım! Sen benim olduğum kişisin’ dediğimiz çok açıktı.”

Karnı burnunda olan Halsey’den olay pozlar! Çırılçıplak kamera karşısına geçtiHaber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 5 =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap