İrem Helvacıoğlu Özcan Deniz'i silmişti! Nedenini ilk kez açıkladıwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Dizi bittikten sonra Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu ile birlikte yer aldıkları fotoğrafları sayfasından sildi, rol arkadaşını takipten çıktı.

İrem Helvacıoğlu Özcan Denizi neden sildi

İrem Helvacıoğlu, ‘Seni Çok Bekledim’ dizisi finalinden sonra partneri Özcan Deniz’le Instagram’dan birbirlerini silmeleri hakkında ilk kez konuştu.

İrem Helvacıoğlu Özcan Denizi neden sildi

Bir organizasyonda görüntülenen Helvacıoğlu, Özcan Deniz’in kendisini takipten çıkıp, eski fotoğraflarını silmesi üzerine kendisinin de buna aynı şekilde karşılık verdiğini söyledi.

İrem Helvacıoğlu Özcan Denizi neden sildi

“TEPKİ OLARAK TAKİBİ BIRAKTIM”

Özcan Deniz’in neden böyle bir davranış sergilediğini bilmediğini söyleyen oyuncu “Kırılma değil, bu davranışına anlam veremedim. Kendisi birlikte çekilmiş fotoğraflarımızı sildi. Bu hareketi tepki olarak yapıp yapmadığını anlayamadığım için ben de sildim. Fotoğrafları sildiğimiz için takipleşmeyi de bıraktık. Birini laf olsun diye takip etmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum” diyerek duruma açıklık getirdi.

İrem Helvacıoğlu Özcan Denizi neden sildiHaber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × five =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap