Hadise'nin yeni aşkı olarak adlandırılan Mehmet Dinçerler'den bomba açıklamalar!window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı sonrası bir anda ortalık karışmış Kaan Yıldırım’ın adı Çağla Şıkel ile anılmaya başlanmıştı.

Kaan Yıldırım Çağla Şıkel

Daha sonra Çağla Şıkel bir açıklama yaparak Kaan Yıldırım’ın arkadaşı olduğunu ve hayatına biri girecek olursa kendisinin basına duyuracağını iddia etmişti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor

Magazin dünyası Kaan ve Çağla’yı konuşurken bir bombada Hadise patlatmış ve ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler ile göz göze görüntülenmişti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler aşk mı yaşıyor

Bu fotoğrafların ardından iki taraftanda bir açıklama gelmemişti ve sonunda ilk açıklama geçtiğimiz gün kız kardeşi olduğunu iddia ettiği bir kadınla Nişantaşı’nda görüntülenen Mehmet Dinçerler’den geldi.

Mehmet Dinçerler Hadise açıklaması

“BEN BİR ŞEY SÖYLEYEMEM, İSTEDİĞİNİZ GİBİ YAZIN!”

Muhabirleri “Yanımdaki kız kardeşim. Lütfen yanlış bir şey yazmayın” diye uyaran işadamı, Hadise’yle aşk yaşadığı haberleri hakkında ise yorum yapmadı: “Aşk hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum. Ben bir şey söyleyemem. Siz istediğiniz gibi yazın.” Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − four =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap