Hadise'den Gülşen'e destek: Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmezwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Ünlü şarkıcı Gülşen, uzun bir aranın ardından Çeşme’deki dinleyicileriyle bir araya geldi. Alaçatı’da sahneye çıkan Gülşen’e yakın dostu Edis de eşlik etti.

Hadise'den Gülşen'e destek: Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez

Gülşen, şarkılarıyla sevenlerini eğlendirirken, kıyafet tercihiyle de geceye damga vurdu. Ünlü popçu, transparan pantolonun altına siyah iç çamaşırı giydi. Gülşen’in kıyafetini abartılı bulanların yanı sıra beğenenler de vardı.

“NE GİYDİĞİME SADECE KENDİM KARAR VEREBİLİRİM”

Ozan Çolakoğlu ile evliliğinden Azur Benan adında bir oğlu olan Gülşen, çok konuşulan kostümü sonrası konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hadise'den Gülşen'e destek: Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez

Ünlü şarkıcı, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi… Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” dedi.

HADİSE: AHLAKSIZLIK SİZİN KAFANIZDA

Gülben Ergen ve Hande Yener’in ardından Hadise de transparan tercihi ile çok konuşulan Gülşen’e destek verdi. Ünlü şarkıcı, Instagram’dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Hadise'den Gülşen'e destek: Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez

Bir sahne kıyafeti için hala bu kadar tuhaf ve hadsiz yorumlar yapılıyor mu? Yapılıyormuş… Komik… Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez. Ahlaksızlık bizim giydiğimiz kıyafetlerde değil, sizin kafanızda.

Hiç kimse bir kıyafeti beğenmek zorunda değil. Çok seksi, çok abartılı bulursunuz bu ayrı. Herkesin fikri var ve hepimiz özgürce yorumumuzu yapabiliriz ama hiç kimse bir kadının kıyafetine bel altı yorumlar yapamaz, bir kadını anneliğiyle ve yaşıyla rencide edemez, ezemez.

Hiçbir erkek sanatçının kıyafetlerini acımasızca yorumladığını, başlık attığınızı göremiyoruz ve hepimiz biliyoruz ki erkek sanatçıların çoğu biz kadınlar kadar özenmeden çıkıyor sahneye.

Buradan benim, Gülşen’in ve diğer kadın sanatçı arkadaşlarımın sahne kostümlerini hadsizce yorumlayanlara söyleyeceğim tek bir cümle var; sana ne!

Hadise'den Gülşen'e destek: Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmezHaber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap