Habertürk Yazarı Fatih Altaylı'dan Gülşen'e ikinci destek: Ulan ahmaklar, size ne!window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Gülşen’in kıyafetini savunduğu için aldığı eleştirilerine bugünkü köşesinden yanıt verdi. 

İşte Fatih Altaylı’nın yazısı:

“Şarkıcı Gülşen’in sahne kıyafetini savundum diye epey bir hakaret yiyorum. Kendi okurlarımdan pek değil ama benim yazıyı alıp kullanan magazin sitelerinin ve magazin sosyal medya hesaplarının “seviyesiz” takipçilerinden. İlginç olan şu. 

Gülşen’i sert biçimde eleştirip, onun kıyafet özgürlüğünü savunduğum için bana hakaret edenlerin büyük bölümü kadınlar. En az yüzde 80’ı. Jennifer Lopez kimmiş, Gülşen kimmiş. Nasıl ikisini aynı kefeye koyarmışım.

J. Lopez şov yapıyormuş, Gülşen şarkı söylüyormuş. Gülşen’inki basitlikmiş, Lopez’inki şıkmış. Gülşen’inki edepsizlikmiş, bu toprakların kültürü imiş falanmış. Filanmış. Bir sürü boş laftan sonra da bana hakaret dolu satırlar. Ulan ahmaklar.

Böyle yaptığınız anda sizin yolda yürüyen şortlu kıza saldıran sapıktan, metrobüste kıyafetini açık bulduğu kadına hakaretler yağdıran ahlaksız ahlak bekçisinden ne farkınız var.

Size verilecek en güzel yanıtı o şortlu genç kızımız buldu. Sana lan, sana ne!”

NE OLMUŞTU? 

Şarkıcı Gülşen’in konserinde giydiği ve iç çamaşırını gösteren transparan pantolonuna sosyal medyadan linç yağmasına, Habertürk Yazarı Fatih Altaylı da tepki göstermişti. 

Fatih Altaylı köşesine taşıdığı yazısında  “Aynı giysisi hatta daha açığını Jennifer Lopez giyince ‘Jennifer Lopez mest etti’ diyerek başlık atıyorsunuz. Ama benzer bir giysisi Gülşen giyince ‘Eleştirilerin hedefi’ oluyor öyle mi! Oysa ben bugün bir gazete yönetsem bu habere ’45 yaşındaki Gülşen, Jennifer Lopez’e taş çıkarttı’ diye yazdı. 

Gülşen’e yönelik eleştirilere ateş püsküren Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “Durdum durdum gene duramadım. Bu konuya da sen girme başkası yazsın dedim ama baktım kimsede yazacak hal kalmamış ben yazayım dedim. Şarkıcı Gülşen birkaç gün önce bir tatil beldesinde sahneye çıkmış. Sahne giysisi olarak altında bir mayo, üstünde bir dantel pantolon. Üst tarafında ise kısa bir bluz. Sokakta giyilmeyecek ama sahnede giyilebilecek bir giysi. Şarkılarını bu giysiyle söylemiş. Sosyal medya denen bataklıkta bir saldırı. Hadi orası bataklık ve pislik dolu. Bir de bu rezil saldırıyı haberleştiren gazeteler ve internet siteleri. ‘Gülşen eleştirilerin hedefi oldu’ diyerek atılan başlıklar. Hak verir tonda. Yahu ayıptır günahtır “ demişti. 

 Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap