Pandemi başlar başlamaz gitmişti! Ünlü şarkıcı Göksel’in köy hayatı bitti


Şarkıcı Göksel, pandemi başlamadan önce Fethiye‘ye gitmiş ve satın aldığı köy evinde yaşamaya başlamıştı. Köydeki yaşamından paylaşımlar yapan Göksel, edindiği tecrübeleri de takipçileriyle paylaşıyordu.

ŞEHRE DÖNDÜ

Bu süreçte İstanbul’daki evini kapatan şarkıcı, normalleşmeyle birlikte şehre döndü. Hürriyet‘in haberine göre konser programı nedeniyle İstanbul’daki evinde tekrar yaşamaya başlayan şarkıcının,sadece yaz aylarını köyde geçireceği öne sürüldü.

Ünlü şarkıcı Göksel'in köy hayatı bitti

“İNSAN HER ŞEYE ALIŞIYOR”

Ünlü şarkıcı köy yaşamıyla ilgili, “İnsan her şeye alışıyor. Değişik bir hayatı deneyimliyorum. Bu süreçte en çok market poşetlerini temizlerken zorlandım” açıklamasını yapmıştı.

Ünlü şarkıcı Göksel'in köy hayatı bitti

Ünlü şarkıcı Göksel'in köy hayatı bitti

Pandemi başlar başlamaz gitmişti! Ünlü şarkıcı Göksel'in köy hayatı bitti

Pandemi başlar başlamaz gitmişti! Ünlü şarkıcı Göksel'in köy hayatı bittiPandemi başlar başlamaz gitmişti! Ünlü şarkıcı Göksel'in köy hayatı bitti

Haberler.com – Magazin HaberleriSource link

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Artık kodamcasi.com'dan ayrılıyorsunuz

kodamcasi.com, ziyaretçilerine belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Kodamcasi.com tarafından yönetilmeyen başka bir web sitesine bağlandığınızda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere o web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol