Haluk Levent’ten konserlerine gelmeyen takipçilerine güldüren tehdit



Toplumsal olaylara duyarlılığı ile bilinen Türkiye’nin sevilen sanatçısı Haluk Levent, zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Ünlü sanatçı, Rus Kızılordu Korosu ile birlikte vereceği konsere takipçilerini esprili bir videoyla davet etti.

“GELMEZSENİZ ‘DEATH METAL’ SÖYLERİM”

27 Eylül’de İstanbul’da başlayacak konserlerinin 11 Ekim’de Bursa’da sonlanacağını duyuran Haluk Levent, “Konserlere gelmezseniz karşınızda Death Metal söyleyen bir Haluk olacak” dedi. Paylaşımına ise “Hepinizi tehdit ediyorum” notunu düştü.

PCR TESTİ POZİTİF ÇIKTIĞI İÇİN İPTAL OLMUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda PCR testinin pozitif çıktığını da takipçilerine videoyla duyuran Haluk Levent, Kızıl Ordu ile yapacağı konserin provasını yapmak üzere gideceği Moskova seyahatini iptal etmişti. Yeni videosunda ise konserlerin duyurusunu yaparak takipçilerini haber dar etmiş oldu.

Haberler.com – Magazin Haberleri



Source link

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Artık kodamcasi.com'dan ayrılıyorsunuz

kodamcasi.com, ziyaretçilerine belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Kodamcasi.com tarafından yönetilmeyen başka bir web sitesine bağlandığınızda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere o web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol