Cengiz Kurtoğlu ile kavga eden Mustafa Can'dan, canlı yayında ilk açıklama geldi!

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Sanatçı Cengiz Kurtoğlu tarafından darp edildiğini iddia eden iş insanı Mustafa Can, canlı yayında Kurtoğlu hakkında konuştu.

Cengiz Kurtoğlu ile kavga eden Mustafa Can'dan, canlı yayında ilk açıklama geldi!

Bulunduğu mekanda kendisiyle aynı masada oturan iş insanı Mustafa Can’ı darp ettiği iddialarıyla gündeme gelen Cengiz Kurtoğlu, gündemdeki yerini korurken; Kurtoğlu tarafından darp edildiğini iddia eden iş insanı Mustafa Can, 2. Sayfa programına konuk oldu.

Cengiz Kurtoğlu ile kavga eden Mustafa Can'dan, canlı yayında ilk açıklama geldi!

Canlı yayında Kurtoğlu hakkında konuşan Can, seviyesiz ve kültürsüz bir insan olmadığını ve iyi bir aileye mensup olduğunu dile getirdi. Can, Kurtoğlu’nun kendisine bıçak tuttuğunu iddia etti ve konunun yargıda olduğunu da belirtti.

MUSTAFA CAN’IN AÇIKLAMASI;

“Keşke yaşanmasaydı. Hala şoktayım. Böyle bir şey olabileceğini, böyle bir şeyle karşılaşacağımı hiç düşünmezdim. Konuyu şöyle özetliyeyim. Tolga Yüce ile bir ay önce tanıştık. Ara sıra telefonla görüşüyorduk, Pazar günü beni aradı. ‘Abi pazartesi benim doğum günüm. Sanat camiasından tanıdığım insanları davet edeceğim. Seni de aramız da görmek isterim’ dedi. Gelirken Mehmet diye bir arkadaşımız vardı ‘onu da getirirsen sevinirim. Mehmet, ‘Bence gitmeyelim. Onların alanları başka, bizim işimiz başka biz onlarla ne paylaşacağız’ dedi. Ben de Tolga Bey’i çok sıcak gördüm, ‘gitmezsem ayıp olur’ diye düşündüm.”

Cengiz Kurtoğlu ile kavga eden Mustafa Can'dan, canlı yayında ilk açıklama geldi!

“CENGİZ KURTOĞLU KÜFÜR ETTİ!”

Sekiz gibi söylenen mekana gittim. 7-8 kişilik bir grup vardı. Aralarından Erol Köse, Esra Sönmezler ve Tolga Yüce’yi tanıyordum. Tolga beni oradaki insanlarla tanıştırdı. Muhabbet ederken, bir saat sonra Cengiz Kurtoğlu üç dört kişi ile geldi. Erol Köse, Cengiz Kurtoğlu ve Yağız adında bir şarkıcı üçü bir arada oturdu. Konuşurken, Cengiz Bey konuyu Bulgaristan’dan açtı. Ben de Boşnak kökenliyim, o bölgeyi de iyi biliyorum. Hatta ‘Bulgaristan vatandaşlığını aldığını’ söyledi. Ben de ‘Sizin orayla bir bağlantınız var mı’ diye sordum. ‘Orasını karıştırma’ dedi. Konu Orhan Gencebay’dan açıldı. ‘Dua etsin Sevim Emre Hanım’a onu derleyen toparlayan… o konuda çok şanslı’ dedi. Ben Orhan Gencebay’ı çok severim, sayarım. Benim dükkanımda roman müzisyenler var. Onlar ‘Orhan Gencebay roman’ diye bir şey söylemişti. Benim de aklıma o geldi. Orada ‘Orhan Gencebay roman asıllı mı’ dedim. ‘Hayır’ diye bağırdı. Cengiz Kurtoğlu kafayı eğdi, triplere girdi. Oradakiler bana ‘ağabey kalk kalk’ dediler. Birden Cengiz Kurtoğlu yerinden küfrederek kalktı. Bağırmaya başladı. Beni oradan aldılar itekleye itekleye çıkardılar, ‘bu kafayı buldu’ dediler.

Cengiz Kurtoğlu ile kavga eden Mustafa Can'dan, canlı yayında ilk açıklama geldi!

“KENDİMİ GERİ ÇEKMESEM…”

“Restoranla çıkış kapısı arasında 100 metre var. Tolga Yüce beni teselli etmeye çalışırken beş altı kişi yukarıdan geldi. Kimse de tutmadı Cengiz Kurtoğlu’nu sadece Esra Sönmezer tuttu. Benim önüme atıldı, araya girdi. Sonra bana bir yumruk salladı, gözümün önünde bir şey parladı. Kendimi geri çektim, bir daha sallayınca yanağıma geldi. Kendimi geri çekmesem daha derin bir yara açabilirdi. Düşmanca, katilce bir saldırıda bulundu. Beklemiyordum ondan böyle bir şey… Sonra karakola ve hastaneye gittim. Durum bundan ibarettir.”

Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol