Maradona’ya çocuk istismarı suçlaması: Ailesinden tazminat talebi


Maradona'ya çocuk istismarı suçlaması: Ailesinden tazminat talebi

Arjantinli efsane futbolcu Diego Maradona’nın kendisini Küba’dan Arjantin’e kaçırarak buradaki bir otelde üç ay tuttuğunu belirten Mavys Alvarez isimli bir kadın, Arjantin savcılığına suç duyurusunda bulundu. Elindeki videoları da servis eden Alvarez, Maradona’nın yakınlarından tazminat talep ediyor.

Mavys Alvarez isimli Kübalı bir kadın, dünyanın en iyi futbolcusu olarak kabul edilen Maradona ile 2000 yılında alkol ve uyuşturucu tedavisi gördüğü Küba’da tanıştığını söyledi.
Alvarez, Maradona’nın uyuşturucu bağımlısı olması nedeniyle buluşmanın faciayla sonuçlandığını dile getirdi.
Alvarez, “Hayatımın en büyük hatasıydı. Henüz çocuktum, saftım. O bir yabancıydı, zengindi ve benimle ilgilendi. Hayır diyemedim” dedi.
Alvarez, Maradona’nın kendisini göğüs büyütme ameliyatı olması için zorladığını öne sürdü. Konu hakkında neden şimdi açıklama yaptığı yönündeki soruya ise Alvarez, ailesinin Küba yönetiminin zulmüne uğramasından korktuğu yanıtını verdi.
Arjantin’de kaldığı süre boyunca üç ay bir otelde tutulduğunu ifade eden Alvarez, şimdi Maradona’nın yakınlarına dava açtı.

Source link

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Artık kodamcasi.com'dan ayrılıyorsunuz

kodamcasi.com, ziyaretçilerine belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Kodamcasi.com tarafından yönetilmeyen başka bir web sitesine bağlandığınızda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere o web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol