Çocuk istismarı sağlayıcısına 27 yıl hapisİrlanda’nın Başkenti Dublin’de 36 yaşındaki Eric Eoin Marques, milyonlarca çocuk istismarı görüntüsünü paylaşmak için kullanılan anonim bir web barındırma hizmeti işletiyordu.


FBI ve İrlanda polisi dahil olduğu bir yıl süren soruşturmanın ardından Ağustos 2013’te Dublin’deki Mountjoy Meydanı’ndaki dairesinde tutuklandı.


Marques, Mart 2019’da İrlanda makamları tarafından ABD’ye iade edildi.


Hem ABD ve hem de İrlanda vatandaşı olan Marques, geçen yıl Şubat ayında çocuk istismarı görüntülerinin reklamını yapmak için komplo kurmaktan suçlu bulundu.


Savcılar, Marques’in web barındırma hizmetinin 8,5 milyondan fazla çocuk istismarı malzemesi görüntüsü içerdiğini söyledi.


Hüküm Veren Yargıç Theodore Chuang, suçu “gerçekten aşağılık” olarak nitelendirdi.


Yargıç, uzun süre parmaklıklar ardında kalmasının “dünya için iyi bir şey” olduğunu da sözlerine ekledi.

Source link

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Artık kodamcasi.com'dan ayrılıyorsunuz

kodamcasi.com, ziyaretçilerine belirli bilgileri sağlamak için diğer kuruluşların web sitelerine bağlantılar sağlar. Bir bağlantı, o web sitesinin içeriğinin, bakış açısının, politikalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin onaylandığı anlamına gelmez. Kodamcasi.com tarafından yönetilmeyen başka bir web sitesine bağlandığınızda, gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere o web sitesinin hüküm ve koşullarına tabi olursunuz.

You will be redirected to
in 3 seconds...

Click the link above to continue or CANCEL

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol