Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan tatil pozlarını açık seçik paylaştıwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Menajerimi Ara dizisinde ‘Barış’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş, kendisi gibi oyuncu ve ‘Son Yaz’da rol alan Hafsanur Sancaktutan ile bir süredir ilişki yaşıyordu. Çift gözlerden uzakta yürüttükleri ilişkileri için yeni bir karar aldı.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncu çift, ilk kez aşklarını gizlemedi. Aktaş ve Sancaktutan, çıktıkları tatilden paylaşımlar yaptı. 

hafsanur sancaktutan

21 yaşındaki Hafsanur ile 27 yaşındaki Deniz Can’ın tatil videosu, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Ancak videoyu Instagram hesabından yayınlayan  güzel oyuncu, kısa bir süre sonra paylaşımını kaldırdı.

HAFSANUR SANCAKTUTAN CİNSEL İSTİSMAR İTİRAFIYLA GÜNDEM OLMUŞTU

Antalya’da ailesi tarafından istismar edilen çocukların başından geçenlerin Türkiye’yi ayağa kaldırmasının akabinde Hafsanur Sancaktutan da cinsel istismar itiraflarıyla gündem olmuştu.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap