Çılgın Bediş'in Oktay'ı yıllar sonra ortaya çıktı! Son hali şaşırttıwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

90’lı yılların popüler dizilerinden ‘Çılgın Bediş’te Oktay karakterine hayat veren Cenk Torun’un son hali ortaya çıktı.  47 yaşındaki sanatçı geçtiğimiz hafta oğlunun mezuniyet töreninde poz verdi.

Nevin Ursavaş ile nikah masasına oturan turizm danışmanı Cenk Torun, boyu kadar oğlu Şan’ın mezuniyet törenine katıldı. Uzun zaman ekranlardan uzak duran oyuncu, törene katılan herkes için sürpriz oldu.

Ekran hayatına ilk kez Yıldız Tilbe’nin ‘Delikanlım’ adlı şarkısının klibinde yer alarak başlayan ve daha sonra çeşitli televizyon dizilerinde oynayan Cenk Torun, 90’lı yıllarda “Çılgın Bediş” dizisinde Oktay karakterine hayat vererek şöhreti yakalamıştı. Yonca Evcimik ile Cenk Torun, bir zamanların efsane dizisi ‘Çılgın Bediş’te ‘Bediş’ ve ‘Oktay’ rolüne hayat vermişlerdi… 24 Mart 1974 Ankara doğumlu Cenk Torun, sanatçı Nurdan Torun’un oğludur..

CENK TORUN KİMDİR? 

Nurdan Torun’un eşi Salih Torun 2003’te, şu anki adıyla ’15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayıp intihar etmişti. Çiftin oğlu, oyuncu Cenk Torun “Askerden terhis olduğum gündü. Telefon geldi, babamın intihar ettiğini söylediler. Hayatımız alt üst oldu. Yıllarca çalışamadım. Köprüden iki yıl geçemedim. Hâlâ kötü oluyorum, yolumu değiştirmek istiyorum” açıklamasıyla dikkat çekmişti.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap