Berfu Yenenler'in ergenlik fotoğrafı takipçilerini gülme krizine soktu!window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey’i de kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de yaklaşık dört ay önce dünyaya gelmişti.

Berfu Yenenler'in ergenlik fotoğrafı takipçilerini gülme krizine soktu!

TAKİPÇİLERİNİ ERGENLİK YILLARINA GÖTÜRDÜ 

Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Berfu Yenenler, son paylaşımıyla takipçilerini yine kahkahaya boğdu.

Berfu Yenenler'in ergenlik fotoğrafı takipçilerini gülme krizine soktu

Ergenlik yıllarında çekilen fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Miss Turkey dördüncü güzeli Yenenler, fotoğrafına “Ergenlik deyince de ben be reisler” notunu düştü.

Berfu Yenenler'in ergenlik fotoğrafı takipçilerini gülme krizine soktu

JUSTIN BIEBER’A BENZETTİLER 

İki çocuk annesi Yenenler’in paylaşımına takipçilerinden yorum gecikmedi. Yenenler’i mesaj yağmuruna tutan takipçileri onu Justin Bieber’a benzetti.

Zeynep Bastık ile Tolga Akış Alaçatı’da hayatlarını birleştirdi. Yılın düğünü öncesi Berfu Yenenler ile Eser Yenenler duygularını böyle açıkladı.Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap