Berfu Yenenler'den olay paylaşım: Acun Ilıcalı duası!window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve aynı yıl ilk çocukları Kuzey’i de kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de mart ayında dünyaya gelmişti.

Berfu Yenenler'den olay paylaşım: Acun Ilıcalı duası

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan Berfu Yenenler, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi.

Berfu Yenenler'den olay paylaşım: Acun Ilıcalı duası

ILICALI’YI TİYE ALDI 

Eğlenceli paylaşımlarda bulunan Berfu Yenenler bu sefer düğünlerinden bir kareyi paylaştı. Acun Ilıcalı’nın düğün günü yaptığı paylaşımı yeniden paylaşan Yenenler, Ilıcalı’nın mesajını tiye aldı.

Berfu Yenenler, mesajda yer alan; “Küçük Eserler dolaşsın artık etrafınızda” duasını paylaşarak “Acun Abi: Küçük Eser’ler dolaşsın artık etrafımızda. İki sene sonra biz” notuyla bir video paylaştı.

Berfu Yenenler'den olay paylaşım: Acun Ilıcalı duası

“MUTLU AİLE FOTOĞRAFI” 

Zaman zaman çocuklarının babalarına olan benzerliğini tiye alan Berfu Yenenler, photoshop uygulamasıyla çocuklarının yüzünü eşinin yüzüyle değiştirdiği bu kareyi; “Mutlu aile fotoğrafı” notuyla paylaşmıştı.

Berfu Yenenler'den olay paylaşım: Acun Ilıcalı duası

Zeynep Bastık ile Tolga Akış Alaçatı’da hayatlarını birleştirdi. Yılın düğünü öncesi Berfu Yenenler ile Eser Yenenler duygularını böyle açıkladı.

Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap