‘Aşk yok’ diyen Çağla Şıkel, Hadise’nin yaptığını yaptı! Beyaz kalp dikkat çekti…window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Magazin gündemi bir süredir Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ayrılığından sonra ortaya çıkan aşk iddialarını konuşuyor. Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in aşk yaşadığı iddiası ortaya atılırken diğer tarafta ise Kaan Yıldırım ile 42 yaşındaki ünlü manken Çağla Şıkel’in aşk yaşadığı iddia edilmişti.

AŞK İDDİALARINI YALANLADI

2 çocuk annesi Çağla Şıkel, hakkındaki aşk dedikodularının ardından bir açıklamada bulunarak iddialarını yalandı.

“Hayatımda biri olursa ben size söylerim” diyen Şıkel’in son paylaşımındaki detay ise dikkat çekti.

DEDİKODULARI YENİDEN ALEVLENDİRDİ

Şıkel’in, Kaan Yıldırım’ın ürettiği maskeyi takması kafaları karıştırdı. Yıldırım’ın sahibi olduğu maskeyi takan Şıkel, aralarındaki aşk iddialarını yeniden alevlendirdi.

BEYAZ KALP EMOJİSİ KOYDU

Ünlü manken, paylaştığı karenin üzerine, “Şöyle bir yanlış anlaşılma olmasın sürekli bu şekilde besleniyorum. Dün gece chedar soslu patates kızartması bugün de pizza yedim. Onun şeysi oluyor bu. Denge önemli” yazarak beyaz kalp emojisi koydu.

İşte o paylaşım:

‘Aşk yok’ diyen Çağla Şıkel, Hadise’nin yaptığını yaptı! Beyaz kalp dikkat çekti…

HADİSE DE AYNISINI YAPTI

Hadise de Kaan Yıldırım’la sevgili olduğu dönemde oyuncunun ürettiği maskeyi takarak, reklam yapmıştı. Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise, ünlü oyuncunun kendisini çok yorduğunu, Mehmet Dinçerler’e ise ilk görüşte aşık olduğunu ifade etmişti.

‘Aşk yok’ diyen Çağla Şıkel, Hadise’nin yaptığını yaptı! Beyaz kalp dikkat çekti…

Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 18 =

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap