Ali Sunal ikinci kez baba olduwindow.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(“js”, new Date()); gtag(“config”, “UA-97929738-2”);

Oyuncu Ali Sunal ile eşi Nazlı Kurbanzade Sunal’ın ikinci bebekleri dünyaya geldi.  Çitf özel bir hastanede doğan bebeklerine Nil adını verdi.

2018 yılında evlenen ve 2019’da kızları Narin’i kucaklarına alan Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ikinci bebeklerine kavuştu. Ali Sunal, mutlu haberi sosyal medya hesabından “Nil kızım doğdu” mesajıyla paylaştı.

Güldür Güldür Show’un Aziz Bey’i ameliyathanade çekilmiş bir fotoğrafın altında “Maceralarımıza çok güzel bir tanesi daha eklendi Nazlım. Bana hayal edemeyeceğim güzellikler yaşattığın için sana teşekkür ederim canım sevgilim. Evet, bildiniz Nil kızım doğdu. Herkes iyi, selamları var” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Kurbanzade ise, “Ne sürprizli bir gün. Hikayemiz çok heyecanlı başladı. Hep böyle mutlulukla devam etsin. Ailemize hoşgeldin canım Nil” ifadelerini kullandı.

“ÜÇÜNCÜ TORUNUMUZ DÜNYAYA GELDİ”

Gül Sunal da Instagram hesasından yaptığı paylaşımda mutluğununu “Kemaaaaalll !!! Üçüncü torunumuz Nil dünyaya geldi” sözleriyle anlattı.

Ali Sunal’ın kardeşi Ezo Sunal’da doğum anında çekilen kareyi paylaştı. 

 

Güldür Güldür Show’dan yakın arkadaşı Doğa Rutkay ise bu anlamlı ve özel günde Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade’yi unutmadı. O da sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak ikinci heyecan yaşayan çifti kutladı. 

Haber Kaynağı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap